Юридична фірма DLF attorneys-at-law виникла як об’єднання висококваліфікованих юристів, які отримали багаторічний досвід, працюючи в міжнародних юридичних компаніях. Фахові висновки та аналітичні статті наших юристів стосовно особливостей ведення підприємницької діяльності в Україні протягом багатьох років використовують міжнародні фінансові організації та інституції під час складання рейтингів інвестиційної привабливості окремих країн.

DLF attorneys-at-law — багатомовна команда. Більшість наших юристів після отримання юридичної освіти в Україні успішно підвищили свою кваліфікацію за кордоном, зокрема в Німеччині й Англії. Таким чином, юристи компанії DLF attorneys-at-law не лише усвідомлюють потреби іноземних клієнтів, але й розуміють їх менталітет та особливості бізнес-моделей, які вони використовують. З огляду на те, що юридичний та податковий консалтинг побудований на відносинах взаємодовіри, це дає нашій команді значні переваги.

Основними клієнтами юридичної фірми DLF attorneys-at-law є представники малого та середнього бізнесу різних секторів економіки, яким ми можемо запропонувати індивідуальні та раціональні рішення, що відповідають реаліям ринку. Але і для великих міжнародних концернів, акції яких котуються на біржах, та їхніх дочірніх підприємств в Україні DLF attorneys-at-law є надійним партнером.

Індивідуальний підхід до вирішення складних завдань, які виникають у наших клієнтів, формує довірчі відносини між ними та юристами нашої фірми. Тому ми прагнемо побудувати тривале партнерство зі всіма клієнтами.

Новини