1. Home
  2. /
  3. Наша Команда

DLF attorneys-at-law – це команда висококваліфікованих юристів та податкових консультантів, які, покладаючись на свій багаторічний практичний досвід у відповідних галузях права, забезпечують досконалу юридичну підтримку нашим клієнтам. Глибокі знання законодавства та розуміння специфіки основних галузей економіки є запорукою успішної реалізації різноманітних проектів.

Ми приділяємо особливу увагу досконалим знанням іноземних мов, адже на сьогоднішній день це важлива передумова для обслуговування іноземних компаній в Україні. Завдяки тому, що наші юристи вільно володіють німецькою та англійською мовами, більшість іноземних клієнтів мають можливість отримувати якісні консультації рідною для них мовою.

Широкий спектр юридичної практики компанії DLF attorneys-at-law включає, зокрема, злиття і поглинання, корпоративне право, трудове право, нерухомість та будівництво, договірне та податкове право, право інтелектуальної власності, альтернативну енергетику, судове та арбітражне представництво, антимонопольне та конкурентне право, а також банкрутство і відновлення платоспроможності.

Юристи нашої компанії володіють багаторічним досвідом роботи у всіх основних галузях права та бізнесу, використовують структуровані підходи, орієнтовані на досягнення потрібного результату, що допомагає знайти оптимальне рішення для кожного клієнта.