1. Home
 2. /
 3. Практики
 4. /
 5. Договірне право

В процесі розроблення та підготовки договорів ми намагаємося зі самого початку убезпечити клієнта від можливих конфліктів і якомога надійніше захистити його інтереси у відносинах із діловими партнерами. Під час узгодження умов договору ми ефективно та компетентно втілюємо в життя бачення й уявлення наших клієнтів.

Юристи та податкові консультанти компанії DLF attorneys-at-law розробляють договори, які регулюють відносини в більшості галузей господарського права. Наші юристи успішно консультують клієнтів при укладенні договорів купівлі-продажу, поставки, підряду, при розробці складних договірних схем у всіх галузях господарського права, адаптації ліцензійних договорів і договорів франчайзингу до вимог українського законодавства, розмитненні товарів і виконанні договорів. Ми пропонуємо нашим клієнтам інноваційні й ефективні рішення при створенні систем збуту в Україні.

Нашими клієнтами є виробники, постачальники, торгові представники, дистриб’ютори, а також франчайзери, яким ми надаємо правову допомогу з усіх аспектів договірного права.

Наші фахівці консультують клієнтів з усіх питань податного права, а також аналізують й оцінюють податкові ризики та допомагають при структуризації складних транзакцій.

Практика договірного та податкового права компанії DLF attorneys-at-law охоплює:

 • розробку та підготовку різноманітних договорів, зокрема дистриб’юторських та агентських договорів, договорів комісії, франчайзингу;
 • консультування щодо юридичних і податкових аспектів оформлення договорів;
 • консультування щодо способів забезпечення виконання зобов’язань;
 • правові консультації з питань міжнародного комерційного права та митного права;
 • консультування з податкових питань, включаючи оподаткування підприємств, спрощеної системи оподаткування;
 • консультування стосовно оподаткування діяльності іноземних представництв в Україні, уникнення подвійного оподаткування;
 • податкове структурування транзакцій під час купівлі-продажу підприємств, бізнесів;
 • представництво інтересів клієнта в судах й у відносинах з податковими та митними органами.
Назад