1. Home
  2. /
  3. Практики
  4. /
  5. Антимонопольне та конкурентне право

Ми консультуємо українські та міжнародні компанії всіх галузей промисловості з питань антимонопольного та конкурентного законодавства України. Клієнти DLF attorneys-at-law отримують переваги багатого досвіду та практичних професійних навичок наших експертів у цій галузі.

Практика антимонопольного права фірми охоплює консультування клієнтів із питань дотримання законодавства про рекламу, структурування угод із урахуванням вимог антимонопольного та конкурентного законодавства України, отримання дозволів (попередніх висновків) на концентрацію / узгоджені дії, оцінку ризиків застосування штрафних санкцій з боку антимонопольних органів, а також оскарження рішень усіх рівнів та інстанцій у сфері конкурентного законодавства.

Крім цього, ми спеціалізуємося на проведенні комплексного аналізу ризиків визнання конкретної господарської діяльності антиконкурентною, а окремих дій – узгодженими, а також на розробленні плану мінімізації негативних наслідків від уже вчинених порушень антимонопольного законодавства.

Юридичні консультації наших експертів охоплюють широкий спектр питань антимонопольного права, серед яких:

  • проведення попередньої правової перевірки ділових ініціатив та запланованої транзакції щодо відповідності вимогам антимонопольного законодавства України;
  • юридичний консалтинг з будь-яких питань антимонопольного та конкурентного права (узгоджені дії, монопольне становище на ринку, недобросовісна конкуренція, дотримання законодавства про рекламу, адміністративних антиконкурентних дій тощо);
  • консультування і представництво інтересів клієнтів при звинуваченні у зловживанні монопольним становищем на ринку;
  • підготовка пакету документів та одержання дозволу (попереднього висновку) на концентрацію та узгоджені дії;
  • представництво інтересів клієнта у справах з антимонопольними органами та іншими регуляторами;
  • оскарження рішень і розпоряджень Антимонопольного комітету України, зокрема в суді.
Назад