1. Home
 2. /
 3. Практики
 4. /
 5. Альтернативна енергетика

Україна змушена робити ставку на підвищення енергоефективності та використання енергозберігаючих технологій і альтернативної енергетики не в останню чергу у зв’язку з напруженими відносинами з Росією.

Для економічного успіху проектів з використанням енергозберігаючих технологій та альтернативних джерел енергії вирішальну роль відіграє розуміння доволі складних вимог українського законодавства та складних технічних процесів. Наш досвід та професійні знання (зокрема й технічні) допомагають нам бути надійним юридичним партнером для наших клієнтів в процесі реалізації таких проектів.

Ми консультуємо наших клієнтів, починаючи з обрання земельної ділянки для будівництва електростанції, проведення правового аудиту (Due Diligence) об’єктів нерухомості, отримання дозвільної документації, забезпечення фінансування і закінчуючи консультуванням стосовно введення об’єктів енергетики в експлуатацію і отримання «зеленого» тарифу.

Наші практичні знання охоплюють повний спектр юридичних питань, які виникають під час проектування та будівництва сонячних і вітрових електростанцій, а також спорудження біогазових комплексів.

Практика альтернативної енергетики компанії DLF attorneys-at-law включає такі питання:

 • допомога в пошуку та юридичний супровід відведення земельної ділянки для будівництва сонячних чи вітрових електростанції, біогазових установок;
 • консультування інвесторів на всіх етапах реалізації проектів за «зеленим» тарифом;
 • юридичний супровід при веденні переговорів і розробленні договорів й іншої документації;
 • проведення правового аудиту (Due Diligence) проекту, яким цікавиться клієнт;
 • консультування щодо розміру та процедури отримання «зеленого» тарифу;
 • консультування щодо фінансування проектів;
 • консультування стосовно вимог антимонопольного законодавства.
Назад