1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. DLF attorneys-at-law на вебінарі ICC Austria з питань налагодження бізнесу в Україні

Листопад 6, 2020

DLF attorneys-at-law на вебінарі ICC Austria з питань налагодження бізнесу в Україні

У середу та четвер, 11-12 листопада 2020 р., відбудеться інтерактивний вебінар «Україна: законодавче регулювання та укладання договорів під час експортних операцій, транспортних перевезень та відкриття представництв» (робоча мова – німецька). Захід проходитиме на платформі ICC Austria і передбачає три взаємопов’язані модулі:

11 листопада з 9.30 до 12.00
11 листопада з 13.30 до 16.00
12 листопада з 9.30 до 12.00

Чотири сесії в рамках вебінару (11 листопада) проведе Ігор Дикунський, практикуючий адвокат і партнер юридичної компанії DLF attorneys-at-law. У своїх доповідях він порушить питання експорту в Україну, зокрема з точки зору оформлення договорів та валютного регулювання, а також питання виходу іноземних компаній на український ринок, побудови структури збуту в Україні та застосування норм трудового законодавства.

Серед інших тем вебінару: транспортні перевезення та оформлення митних документів, нюанси податкового законодавства, правовий захист, запобігання корупції та відповідність товарів і послуг чинним законодавчим нормам.

Головні цільові групи вебінару – експортери та менеджмент експортно-орієнтованих підприємств, керівники комерційних і технічних проектів, працівники збутових і логістичних мереж, регіональні представники, а також фахівці в галузі експортно-імпортного документообігу. Після кожної доповіді учасники мають можливість поставити спікерам свої запитання.

Вебінар буде особливо цікавий тим, хто бажає скористатися широкими перспективами української економіки, отримати реальне уявлення про переваги та особливості ведення бізнесу в Україні, а також налагодити та покращити експортну, логістичну та збутову діяльність на українському напрямку.

Програма вебінару доступна тут.

Зареєструватися для участі можна на сайті IСC Austria.

Всі новини