1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. 11-ий CBBL-Форум Іноземного Права 24 травня 2019 року у Відні
Квітень 2, 2019

11-ий CBBL-Форум Іноземного Права 24 травня 2019 року у Відні

23-24 травня 2019 року у Відні відбудеться щорічна конференція CBBL (Cross Border Business Lawyers), однієї з найбільших мереж німецькомовних юристів за кордоном (www.cbbl-lawyers.de). DLF attorneys-at-law візьме участь у конференції як представник від України у мережі CBBL.

24 травня 2019 року у Erste Campus у Відні відбудеться 11-ий щорічний Форум іноземного права, організований CBBL, на тему «Розвиток структури збуту по всьому світу та міжнародне вирішення спорів». У рамках низки панельних дискусій юристи мережі CBBL з усього світу поділяться своїм практичним досвідом, пов’язаним з успішним розвитком структури збуту, зокрема складанням договорів, вибором належної організаційно-правової форми та підбором і оформленням персоналу. Окрім того, вони розглянуть питання результативного й економічно ефективного вирішення конфліктів, включаючи розробку арбітражних застережень та арбітраж, та обговорять їх з аудиторією.

Детальний програму можна отримати за запитом. Відвідувачами заходу можуть стати усі бажаючі, не лише члени мережі CBBL. На форумі також можна буде особисто поспілкуватися з німецькомовними юристами CBBL з понад 60 країн світу.

З цієї нагоди з 22 по 25 травня 2019 року у Відні можна організувати особисту зустріч з Ігорем Дикунським, LL.M., партнером DLF attorneys-at-law. Щодо організації зустрічі з Ігорем Дикунським звертайтеся до Христини Харів ([email protected]).

Всі новини