1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Затверджено порядок доступу нотаріусів до земельного кадастру
2 Серпня, 2015

Затверджено порядок доступу нотаріусів до земельного кадастру

24 червня 2015 року Кабінет Міністрів України своєю Постановою № 457 «Деякі питання надання нотаріусам доступу до Державного земельного кадастру» затвердив Порядок забезпечення доступу нотаріусів до Державного земельного кадастру.

Цей Порядок визначає умови та підстави доступу нотаріусів до Державного земельного кадастру для здійснення пошуку відомостей про зареєстровану земельну ділянку під час вчинення нотаріальних дій щодо такої ділянки (крім посвідчення заповіту) або проведення державної реєстрації речових прав на земельну ділянку для формування витягу з Кадастру про земельну ділянку.

Для отримання доступу до Кадастру нотаріусам потрібно звернутися до обласного управління Міністерства юстиції України та підключитися до земельного кадастру шляхом використання телекомунікаційних каналів зв’язку й електронного цифрового підпису.

Пошук відомостей про зареєстровану земельну ділянку в Державному земельному кадастрі здійснюватиметься за її кадастровим номером. За видачу витягу з Кадастру про земельну ділянку буде справлятися плата (на даний момент – 53 гривні).

Всі новини