1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Верховна Рада ратифікувала декілька важливих кредитних угод
15 Лютого, 2016

Верховна Рада ратифікувала декілька важливих кредитних угод

3 лютого 2016 року Верховна Рада України прийняла низку законів, якими було ратифіковано ряд кредитних угод.

Так, зокрема, було ратифіковано угоду з Європейським інвестиційним банком, відповідно до якої Україні надається 400 млн. євро на розвиток муніципальної інфраструктури, а саме проектів із централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання, централізованого та нецентралізованого питного водопостачання, водовідведення, енергоефективності адміністративних будівель, зовнішнього освітлення населених пунктів і поводження з побутовими відходами. Очікується, що Європейський інвестиційний банк надасть половину вартості інвестиційної програми, тоді як фінансування іншої половини буде покрито за рахунок залучення паралельного фінансування від інших міжнародних фінансових організацій, інвестиційних грантів і власних коштів кінцевих одержувачів.

Крім того, парламент ратифікував міжурядову українсько-польську угоду про надання Україні кредиту в розмірі 100 млн. євро. Залучені кошти будуть спрямовані на фінансування проектів у дорожній інфраструктурі, облаштування пунктів пропуску на українсько-польському кордоні та на фінансування інших проектів, погоджених Україною та Польщею.

Ратифікації також зазнала угода про виділення Україні близько 300 млн. доларів від уряду Японії. Кошти планується спрямувати на проведення економічних реформ в Україні.

Всі новини