1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Спрощення в’їзду в Україну громадянам деяких країн

Квітень 1, 2016

Спрощення в’їзду в Україну громадянам деяких країн

2 березня 2016 року відповідно до Постанови № 145 КМУ були внесені зміни до Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію.

Цим документом КМУ розширив перелік країн, громадяни яких можуть оформити короткострокові візи без пред’явлення в дипломатичні представництва і консульські установи України запрошень встановленого зразка. До таких країн відносяться Австралія, Республіка Албанія, Королівство Бахрейн, Республіка Гватемала, Держава Катар, Держава Кувейт, Малайзія, Мексиканські Сполучені Штати, Нова Зеландія, Об’єднані Арабські Емірати, Султанат Оман, Королівство Саудівська Аравія, Республіка Сінгапур та Турецька Республіка.

Також для громадян Австралії, Антигуа і Барбуди, Співдружності Багамських островів, Барбадосу, Республіки Маврикій, Нової Зеландії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Республіки Палау, Республіки Ель Сальвадор, Республіки Сейшельські Острови, Федерації Сент-Кітс і Невіс, Республіки Тринідад і Тобаго та Турецької Республіки, які їдуть в Україну з метою туризму, візи можуть бути оформлені у пункті пропуску через державний кордон за наявності документів, що підтверджують туристичний характер поїздки.

Вартість консульського збору за візу складає 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на даний момент ця сума дорівнює 510 гривень).

Всі новини