1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Спрощено процедуру погодження проекту землеустрою
1 Квітня, 2015

Спрощено процедуру погодження проекту землеустрою

12 березня 2015 року набрали чинності зміни до статті 186¹ Земельного кодексу України щодо спрощення процедури погодження проекту землеустрою, прийняті Верховною Радою України 11 лютого 2015 року. Прийняття цих змін зумовлене необхідністю усунути затягування в процедурі погодження проектів землеустрою.

Тепер органи виконавчої влади у висновку про відмову погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки повинні надати вичерпний перелік недоліків проекту землеустрою і дати розумний строк для усунення таких недоліків. На письмове прохання розробника проекту цей строк може бути продовжений.

Ограни виконавчої влади можуть відмовляти у погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки лише, якщо визначені у попередньому висновку недоліки не були усунені. Не можна відмовити у погодженні проекту землеустрою з інших причин чи вказати інші недоліки.

При цьому слід зазначити, що повторна відмова не позбавляє права розробника проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки усунути недоліки проекту та подати його на погодження.

Всі новини