1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Партнер DLF доповідатиме на онлайн-заході для німецьких підприємств у галузі інноваційних технологій
9 Червня, 2021

Партнер DLF доповідатиме на онлайн-заході для німецьких підприємств у галузі інноваційних технологій

У період з 14 по 18 червня відбудеться віртуальна подорож в Україну для німецьких підприємств, які працюють у галузі інноваційних технологій у межах стандартів Четвертої промислової революції (Індустрія 4.0). Захід проводиться під егідою Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини (ФМЕЕ).

Головна мета заходу – налагодження ділових контактів із українськими профільними підприємствами, організаціями та урядовими структурами. Для цього у попередній програмі передбачено багато онлайн-виступів та презентацій, а також можливості проведення переговорів між окремими учасниками в різних форматах.

Одним із спікерів заходу є Ігор Дикунський – партнер української юридичної компанії «DLF attorneys-at-law». Головний акцент його виступу буде зроблено на правових аспектах виходу іноземних інвесторів на український ринок. Він також розкаже про ключові інвестиційні перспективи української економіки та поділиться прикладами реалізації успішних інвестиційних проектів.

Серед інших учасників: керівник відділу Східної Європи (без ЄС), Центральної Азії та Південного Кавказу ФМЕЕ Сара Галандер; експерт-публіцист GTAI Фабіан Немітц, директор Аналітичного центру Федерації роботодавців України Володимир Панченко, генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України Олександр Юрчак, віце-президент Асоціації «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд» Володимир Саченко, програмний директор Німецького товариства з міжнародної співпраці Бенджамін Клінгер та багато інших учасників.

У перші два дні (14-15 червня) мова буде йти про загальну економічну ситуацію в Україні, про її інвестиційні можливості, про реальний досвід роботи німецьких підприємств на українському ринку та співпрацю з українськими партнерами, а також про стан справ в українській галузі інноваційних технологій та реалізацію відповідних проектів. У три наступні дні (16-18 червня) основна увага буде сконцентрована на організації онлайн-подорожей до різних підприємств, а також на проведенні зустрічей і переговорів між німецькими та українськими компаніями в різних форматах.

Наприкінці кожної сесії є можливість поставити запитання та висловити свою думку.

Захід розпочнеться 14 червня о 10:00 за київським часом (о 09.00 за берлінським часом). Робочі мови: німецька, англійська, українська (в залежності від тематичних блоків). Організатором заходу виступає консалтингова компанія DREBERIS («Дрезденське консультування для міжнародних стратегій»)

Ознайомитися з програмою
Взяти участь
Всі новини