1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Партнер DLF Attorneys-at-law на конференції «Пряме авіасполучення між Україною та Кувейтом»

Жовтень 18, 2020

Партнер DLF Attorneys-at-law на конференції «Пряме авіасполучення між Україною та Кувейтом»

Наступного вівторка, 20 жовтня 2020 р., відбудеться Міжнародна онлайн конференція «Пряме авіасполучення між Україною та Кувейтом: горизонт можливостей». Захід проходить за ініціативи та організаційної підтримки Посольства України в Кувейті.

У рамках онлайн конференції партнер DLF Attorneys-at-Law Ігор Дикунський розкаже, чому варто інвестувати в нерухомість в Україні та що слід врахувати іноземцям під час купівлі нерухомості.

Серед учасників заходу – заступник міністра закордонних справ Дмитро Сенік, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Кувейт Олександр Балануца, Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні Рашид Аль-Адвані, а також представники різних українських та іноземних бізнес-структур (аеропортів, авіакомпаній, готельних мереж, туристичних компаній, освітніх і медичних закладів тощо).

Під час конференції відбудуться виступи з широкого спектру тематичних питань. Мова піде, зокрема, про перспективи України як центру міжнародного авіасполучення, про потенціал і поточні потужності міжнародного аеропорту «Бориспіль», про освітні можливості України з підготовки фахі для авіаційної сфери, про налагодження ділових контактів між Україною та Кувейтом за допомогою прямого авіасполучення між цими країнами тощо. Після виступу доповідачів передбачено час для обговорення та відповіді на запитання.

Початок об 11:00 (відеоконференція на платформі Zoom). Запланована тривалість конференції – 1 година 20 хвилин.

Всі новини