1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Ліцензійні умови щодо посередництва у працевлаштуванні за кордоном

Січень 9, 2016

Ліцензійні умови щодо посередництва у працевлаштуванні за кордоном

16 грудня 2015 року Кабінет Міністрів прийняв Постанову № 1060 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном», яка набрала чинності 23 грудня 2015 року.

Постанова встановлює вичерпний перелік документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, а також вичерпний перелік вимог, обов’язкових для виконання під час провадження зазначеної діяльності.

Зокрема, Постанова передбачає, що ліцензіат до укладення договору про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном зобов’язаний безоплатно ознайомити відвідувача із загальною інформацією про можливість працевлаштування у відповідного іноземного роботодавця, характер майбутньої роботи, умови праці та проживання в державі працевлаштування. Також посередник повинен перевіряти у претендентів на працевлаштування наявність документів, що підтверджують їхню кваліфікацію, а послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном здійснюються лише після укладення договору про надання таких послуг у двох примірниках (один видається клієнту, другий залишається в ліцензіата).

Всі новини