1. Головна
 2. /
 3. Новини
 4. /
 5. Кабмін спростив видачу е-Віз для в’їзду до України

Жовтень 24, 2020

Кабмін спростив видачу е-Віз для в’їзду до України

19 серпня 2020 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні прийняв Постанову №729 «Про внесення змін до Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію», за якою оформлення електронних віз (е-Віз) для іноземних громадян буде відбуватись за новою, сучасною та зручною процедурою.

Так, з 1 листопада 2020 року віза в електронному вигляді (е-Віза) оформлюватиметься на строк до 30 днів та видаватиметься іноземним громадянам, які прибули в Україну з діловою, приватною, туристичною метою, а також з метою лікування, провадження діяльності у сфері культури, науки, освіти, спорту, виконання службових обов’язків кореспондента або представниками іноземного засобу масової інформації.

Також, серед нововведень відзначимо:

 • вибір бажаної процедуру оформлення е-Візи та скорочення строку видачі е-Віз:
  • термінове оформлення е-Візи займатиме лише 1 робочий день;
  • звичайна процедура розгляду становитиме 3 робочі дні (раніше термін розгляду візових клопотань сягав 9 днів);
 • з’явиться новий тип віз – е-Віза для дворазового в’їзду на територію України. За оформлення такої візи буде справлятись консульський збір у розмірі 30 доларів США;
 • зниження ставок консульського збору – за оформлення разової е-Візи, консульський збір становитиме 20 дол. США (раніше ця сума становила 85 дол. США).

Оформити е-Визу можна через анкету на сайті Міністерства закордонних справ України.

Всі новини