1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Зміни до умов подвійного оподаткування з Австрією, Ірландією та Кіпром
1 Серпня, 2015

Зміни до умов подвійного оподаткування з Австрією, Ірландією та Кіпром

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України № 677-р від 1 липня 2015 року Австрію було вилучено з переліку країн, торгові операції з якими підлягають посиленому контролю в рамках адміністрування закону про трансфертне ціноутворення.

Як зазначено в Розпорядженні, таке рішення було прийняте на підставі ноти посольства Австрії в Україні. Дипломати висловили свою готовність переглянути Конвенцію між Урядом України й Урядом Республіки Австрія про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і на майно в частині розширеного обміну податковою інформацією.

Крім цього, слід також зазначити, що 15 липня 2015 року Верховна Рада України ратифікувала Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування з Ірландією. Дія цієї Конвенції поширюється на податок на прибуток підприємств і податок на доходи фізичних осіб в Україні та податок на прибуток, універсальний податок на доходи, корпоративний податок і податок на доходи від відчуження майна в Ірландії.

Найближчим часом також очікується підписання нової Конвенції про уникнення подвійного оподаткування з Кіпром. Основні зміни в новій редакції Конвенції стосуватимуться підвищення ставок оподаткування окремих видів пасивних доходів.

Всі новини