1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Затверджено форму повідомлення про прийняття працівників на роботу
4 Липня, 2015

Затверджено форму повідомлення про прийняття працівників на роботу

17 червня 2015 року Кабінет Міністрів України своєю Постановою № 413 затвердив форму повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу. Таке повідомлення подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою-підприємцем до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного соціального внеску.

Подати повідомлення слід до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

  • засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
  • на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
  • на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Нагадаємо, що юридичні особи та фізичні особи підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у разі допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту). За порушення обов’язку повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу накладається штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. На сьогоднішній день мінімальний розмір заробітної плати складає 1218,00 гривень.

Постанова № 413 набрала чинності 3 липня 2015 року.

Всі новини