1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Виплата роботодавцям компенсацій за мобілізованих працівників

Травень 10, 2017

Виплата роботодавцям компенсацій за мобілізованих працівників

12 квітня 2017 року КМУ вніс зміни до Постанови № 105 від 4 березня 2015 року, яка регулює порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу.

Згідно з прийнятим рішенням, роботодавці, які у 2015 році не в повному обсязі отримали компенсацію з державного бюджету, зможуть отримати її за рахунок коштів держбюджету в 2017 році.

Так, для отримання згаданої компенсації підприємство повинно подати органові соціального захисту населення звіти про фактичні витрати на виплату компенсації з бюджету середнього заробітку працівникам, погоджені військовим комісаріатом або військовою частиною (з урахуванням звітів, поданих у 2015 році), а також зведений звіт про фактичні витрати на виплату компенсації з бюджету середнього заробітку працівникам.

Нагадаємо, що згідно зі ст. 119 КЗпП за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, зберігаються місце роботи, посада і компенсується з бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності.

Всі новини