1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Верховна рада скасувала реєстрацію іноземних інвестицій
Липень 1, 2016

Верховна рада скасувала реєстрацію іноземних інвестицій

31 травня 2016 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування обов’язковості державної реєстрації іноземних інвестицій», який набрав чинності 25 червня 2016 року.

Метою ухвалення даного закону є створення сучасних умов для залучення інвестицій шляхом максимального спрощення порядку фінансування.

Зокрема, закон передбачає скасування норм Господарського кодексу України щодо обов’язковості державної реєстрації іноземних інвестицій і виклад ст. 15 Закону України «Про режим іноземного інвестування» в новій редакції, яка також скасовує як попередню, так і актуальну державну реєстрацію інвестицій.

При цьому для підприємств з іноземними інвестиціями та банківських установ залишається обов’язковою статистична звітність про вже здійснені іноземні інвестиції у відповідності до законодавства України.

Також, законом передбачено, що іноземні інвестиції, зареєстровані до набрання чинності закону, та іноземні інвестиції, не зареєстровані до набрання чинності цього закону, мають рівне право на одержання пільг та гарантій, передбачених законодавством.

Всі новини