1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Спрощення умов ведення бізнесу
Травень 6, 2015

Спрощення умов ведення бізнесу

21 квітня 2015 року ВР України прийняла Закон «Про внесення змін до статті 69 Податкового кодексу України щодо спрощення умов ведення бізнесу». Закон передано на підпис Президенту, він набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Так, законодавчим актом запроваджується принцип мовчазної згоди у сфері оподаткування, зокрема в частині повідомлення про взяття ДФСУ рахунків платників податків на облік, який здійснюється у режимі реального часу. ДФСУ після отримання від фінансової установи повідомлення про відкриття рахунку зобов’язана в режимі реального часу взяти його на облік або надіслати повідомлення про відмову із зазначенням підстав. Це повідомлення в одноденний строк повинно бути розміщено на сайті ДФСУ.

Датою початку видаткових операцій за рахунком платника податків у банках та інших фінансових установах буде визначатися дата (із зазначенням часу) повідомлення банком або іншою фінансовою установою ДФСУ про відкриття рахунка.

Законом також скорочено з трьох до одного робочого дня після надходження реєстраційної заяви до ДФСУ строк внесення до реєстру платників податку на додану вартість запису про реєстрацію особи як платника цього податку.

Всі новини