1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Реалізація ліків до закінчення терміну придатності
2 Лютого, 2015

Реалізація ліків до закінчення терміну придатності

23 січня 2015 року набрав чинності Наказ Міністерства охорони здоров`я України № 954 «Про внесення змін до Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України» від 12 грудня 2014 року.

Цей Наказ було розроблено з метою приведення згаданого Порядку у відповідність із Законом України від 20 жовтня 2014 року № 1707-VII «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо обігу лікарських засобів та державного контролю якості ввезених на митну територію України лікарських засобів».

Тепер після закінчення строку, протягом якого було дозволено застосувати препарат в Україні, його подальше застосування можливе за умови перереєстрації. Після перереєстрації строк застосування в Україні лікарського засобу не обмежується.

Також встановлено, що препарати, випущені в обіг під час строку, протягом якого їх було дозволено до застосування в Україні, можуть застосовуватися, використовуватися та реалізовуватися в Україні до закінчення терміну їх придатності, визначеного виробником та зазначеного на упаковці.

Всі новини