1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Партнер DLF доповідатиме на онлайн-заході для німецьких будівельних підприємств
Квітень 26, 2021

Партнер DLF доповідатиме на онлайн-заході для німецьких будівельних підприємств

З 26 по 29 квітня відбудеться віртуальна подорож до України 2021 року для німецьких будівельних підприємств. Головна мета заходу – налагодження ділових контактів із українськими профільними підприємствами, організаціями й урядовими структурами. Для цього у програмі передбачено багато онлайн-виступів та презентацій, а також можливість проведення переговорів між окремими учасниками в різних форматах. Організатором заходу виступає консалтингова компанія DREBERIS («Дрезденське консультування для міжнародних стратегій»).

Одним із спікерів заходу є Ігор Дикунський – партнер української юридичної компанії «DLF attorneys-at-law». Головний акцент його виступу – правові аспекти виходу іноземних інвесторів на український ринок. Він також розкаже про ключові інвестиційні перспективи української економіки та поділиться прикладами реалізації успішних інвестиційних проєктів.

Серед інших учасників: голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати Александер Маркус, експерт GTAI (Germany Trade & Invest) з питань української економіки Фабіан Немітц, голова Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів Констянтин Салій, голова Національного експертно-будівельного альянсу України Олександр Пєтушков, а також представники українських і німецьких підприємств, українських органів влади, Посольства Німеччини в Україні тощо.

У перші два дні (26-27 квітня) мова йтиме про загальну економічну ситуацію в Україні, її інвестиційний потенціал, реальний досвід роботи німецьких підприємств на українському ринку та співпрацю з українськими партнерами, а також про стан справ у будівельній галузі Україні і про проекти, які вже реалізуються на території країни. У два наступні дні (28-29 квітня) основна увага буде сконцентрована на організації зустрічей і переговорів між німецькими й українськими компаніями в різних форматах.

Наприкінці кожної сесії є можливість поставити запитання та висловити свою думку.

Подія розпочнеться 26 квітня о 10:00 за київським часом (о 09.00 за берлінським часом). Робочі мови: німецька, українська (синхронний переклад).

Ознайомитися з програмою
Взяти участь
Всі новини