1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Онлайн-воркшоп «Інвестування в українську нерухомість: просто і надійно»
4 Березня, 2021

Онлайн-воркшоп «Інвестування в українську нерухомість: просто і надійно»

16 березня 2021 відбудеться онлайн-воркшоп для представників іноземного бізнесу, зокрема підприємців та компанії з країн Перської Затоки, щодо інвестування в ринок нерухомості України. Організатори заходу: Посольство України в Державі Кувейт, Торгово-промислова Палата Кувейту і Рада експортерів та інвесторів при МЗС України. DLF attorneys-at-law є юридичним партнером та спів-організатором онлайн-воркшопу.

Мета заходу – ознайомити учасників із інвестиційними можливостями, що їх пропонує ринок нерухомості в Україні.

У рамках воркшопу, представники DLF attorneys-at-law, зокрема Ігор Дикунський, партнер фірми, розкажуть про юридичні аспекти придбання об’єктів нерухомості та можливості їхнього використання.

Серед доповідачів і гостей заходу: Дмитро Сенік, заступник міністра закордонних справ, Дмитро Пономаренко, Директор Департаменту економічної дипломатії МЗС України, Олександр Балануца, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Кувейт, Рашид Аль-Адвані, Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні, Мохаммад Фараджаллах, засновник та головний редактор інформаційного порталу «Україна арабською», Емад Аль-Заід, Заступник Генерального Директора Торгово-промислової палати Кувейту, а також представники компанії FDIC («Перша Дніпровська Інвестиційна Компанія»).

Після презентацій усі учасники матимуть можливість отримати відповідь на свої запитання.

Онлайн-воркшоп розпочнеться о 10:00 за київським часом (11:00 у Кувейті) і проходитиме на платформі Zoom. Запланована тривалість заходу – півтори години. Робоча мова – англійська.

Ознайомитися з програмою
Зареєструватися
Всі новини