1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Договори з українськими клієнтами: на що звернути увагу (вебінар)
8 Квітня, 2024

Договори з українськими клієнтами: на що звернути увагу (вебінар)

Договори з українськими клієнтами: на що звернути увагу

19 березня 2024 року команда DLF взяла участь в онлайн-заході для членів VDMA “Підготовка договорів з українськими клієнтами: на що звернути увагу?”

VDMA є найбільшою галузевою організацією машинобудівної промисловості в Німеччині та Європі, яка налічує 3 600 членів, що працюють у сфері машинобудування та виробництва устаткування.

Після вступної частини Моніки Холлахер (VDMA Foreign Trade) та огляду поточного стану справ від Райнера Перау, (Німецько-Українська промислово-торговельна палата, AHK Ukraine), наш керуючий партнер Ігор Дикунський, LL.M., та радник Ольга Янушевич, LL.M., розповіли про особливості договірного права в Україні.

Презентація DLF охоплювала як загальні аспекти, такі як перевірка українського контрагента, перехід права власності в договорах поставок, договорах на виконання монтажних робіт, постійних представництв в Україні, так і особливості, пов’язані з нинішніми обставинами війни, зокрема, уникнення операцій з юридичними та фізичними особами, що підпадають під санкції, договори поставок під час війни, валютні обмеження, особлива увага до формулювання положень про форс-мажорні обставини тощо.

Приємно вразила висока кількість учасників та рівень активності серед членів VDMA, оскільки це свідчить про посилення інтересу німецьких та європейських компаній до українського ринку.

Українська економіка працює на диво добре, враховуючи всі виклики, пов’язані з повномасштабною війною росії проти України. Потреба у відбудові відкриває багато можливостей для бізнесу вже зараз. Тому для європейських інжинірингових компаній, серед іншого, особливо важливо знати про нюанси українського законодавства при укладанні угод з українськими компаніями, щоб уникнути потенційних помилок та мінімізувати ризики.

Презентація DLF (німецькою мовою) доступна за умови підписки на нашу безкоштовну розсилку. Щоб отримати доступ до презентації, будь ласка, натисніть кнопку нижче.

Натисніть тут, щоб отримувати сповіщення про наші майбутні вебінари та інші заходи.

Отримати презентацію

Всі новини