1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. DLF Ukraine стали членами MSI Global Alliance
2 Листопада, 2021

DLF Ukraine стали членами MSI Global Alliance

З метою розширення географії діяльності нашої компанії та налагодження контактів із колегами, що працюють в інших правових системах і поділяють наші цінності, DLF attorneys-at-law нещодавно приєдналася до MSI Global Alliance (MSI) – однієї з провідних міжнародних асоціацій незалежних юридичних і бухгалтерських компаній.

Ендрю Лек, керівник MSI Global Alliance, відзначає: «Дуже радий вітати в MSI юридичні компанії Riesz & Péteri Law Firm та DLF Attorneys-at-Law. Їхнє входження до наших лав ще більше розширює нашу присутність і фаховий потенціал у Центральній і Східній Європі – регіоні, який привертає увагу все більшої кількості міжнародних інвесторів і стартапів. З нетерпінням чекаю того часу, коли обидві компанії налагодять тісні та конструктивні робочі стосунки з іншими членами MSI в усьому світі».

Як члени двох мереж німецькомовних юристів, CBBL і DIRO, ми високо цінуємо транскордонну співпрацю і близькі професійні зв’язки з нашими партнерами в усьому світі.

MSI – це інноваційна міжнародна асоціація, яка змогла створити ефективний онлайн-простір для нетворкінгу під час пандемії, що наклала низку обмежень на живе спілкування. Крім щорічної конференції, альянс проводить регіональні зустрічі, як у онлайн- режимі, так і оффлайн, а також регулярні вебінари та тематичні зустрічі фахових груп.

Ми з нетерпінням чекаємо можливості познайомитися з іншими компаніями-членами MSI, перейняти їхні знання та досвід під час тематичних зустрічей фахових груп й інших заходів, а також, відповідно, поділитися нашим досвідом, особливо щодо юридичних аспектів ведення бізнесу в Україні.

Входження до цієї міжнародної асоціації дозволить DLF якісно покращити послуги для українських й іноземних клієнтів, пропонуючи їм ширший спектр можливостей для виходу на нові ринки. Також ми очікуємо отримати нові знання та застосувати найкращі практики в юридичній галузі, щоби зробити нашу компанію ефективнішою та прогресивнішою.

Як новий член MSI Global Alliance, компанія DLF також отримала можливість взяти участь у щорічній конференції MSI, яка проходила 21-22 жовтня 2021 року.

Всі новини