1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. АМКУ наклав штраф на виробника масла за оманливу інформацію

Березень 3, 2016

АМКУ наклав штраф на виробника масла за оманливу інформацію

Відповідно до рішення АМКУ від 16 лютого 2016 року, на «Старокостянтинівський молокозавод» накладено штраф у розмірі 790 311,00 грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді поширення оманливої інформації про належність масла компанії до класу солодковершкового селянського.

В АМКУ зазначили, що додавання підприємством під час виробництва масла рослинного жиру створювало за своїми характеристиками інший харчовий немолочний продукт, що здешевлювало собівартість товару і дозволяло отримувати неправомірні переваги в конкуренції за отримання додаткового, неправомірного прибутку від реалізації продукту.

Дане підприємство реалізовувало масло солодковершкове селянське, додаючи в нього рослинні жири. Так, за результатами досліджень, які проводилися державними підприємствами зі стандартизації, метрології та сертифікації, протягом 2012-2014 років в маслі солодковершковому селянському виробництва «Старокостянтинівського молочного заводу» неодноразово були виявлені рослинні жири.

Такими діями підприємство вводило в оману покупців – кілька років підприємство додавало в масло рослинні жири, а реалізовувало під виглядом масла солодковершкового селянського.

Всі новини