1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Знижки для клієнтів DLF в мережі готелів в Україні «Premier Hotels and Resorts»
3 Січня, 2021

Знижки для клієнтів DLF в мережі готелів в Україні «Premier Hotels and Resorts»

Команда DLF attorneys-at-law постійно шукає нові способи вдосконалення своїх послуг. Ми також намагаємося запропонувати вам більше, ніж ви очікуєте. Саме тому DLF attorneys-at-law співпрацює з різними компаніями в Україні, послуги яких можуть бути цікавими іноземним підприємцям при виході на український ринок, відкритті офісу в Україні, налагодженні процесів виробництва або постачання тощо.

Пандемія внесла свої корективи не лише у наше повсякденне життя, але і в традиційні бізнес-процеси. Зокрема, звичні часті подорожі змінилися онлайн-зустрічами. Однак, не все можна вирішити дистанційно, і багато наших клієнтів відвідують Україну в умовах карантину.

Ми хочемо, щоб ваше перебування в Україні було максимально комфортним і безпечним. Тому раді повідомити, що до наших стратегічних партнерів нещодавно додалася мережа «Premier Hotels and Resorts», яка включає готелі в Києві, Одесі, Львові тощо та відома своїми високими стандартами якості.

Мережа готелів Premier – це колекція закладів від 5 до 3 зірок, всі вони по-своєму різні, але однаково гостинні та затишні. Усі готелі об’єднує спільна риса – професійний і якісний сервіс. Ви завжди можете розраховувати на безпеку та приватність, найвищий рівень обслуговування й уважне ставлення до ваших побажань, незалежно від категорії готелю і в будь-якому місті. Бездоганний сервіс майже завжди непомітний, але ви відчуєте його через теплі емоції від місця, яке ви відвідали. Сервіс найвищого рівня втілюється в теплій усмішці, вишуканій кухні, технологічних новинках і зручностях, у щирій турботі – таких маленьких, але надзвичайно важливих деталях.

У рамках програми співпраці між DLF attorneys-at-law та «Premier Hotels and Resorts», наші клієнти мають змогу скористатися особливими пропозиціями, зупиняючись у низці готелів мережі в Києві (зокрема, у Premier Palace), Одесі та Львові. Знижки діють на готелі різної категорії.

Щоб скористатися особливими умовами проживання, будь ласка, натисніть на кнопку нижче.

Скористатися пропозицією
Всі новини