Березень 3, 2016

АМКУ наклав штраф на виробника масла за оманливу інформацію

Відповідно до рішення АМКУ від 16 лютого 2016 року, на «Старокостянтинівський молокозавод» накладено штраф у розмірі 790 311,00 грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді поширення оманливої інформації про належність масла компанії до класу солодковершкового селянського.

В АМКУ зазначили, що додавання підприємством під час виробництва масла рослинного жиру створювало за своїми характеристиками інший харчовий немолочний продукт, що здешевлювало собівартість товару і дозволяло отримувати неправомірні переваги в конкуренції за отримання додаткового, неправомірного прибутку від реалізації продукту.

Дане підприємство реалізовувало масло солодковершкове селянське, додаючи в нього рослинні жири. Так, за результатами досліджень, які проводилися державними підприємствами зі стандартизації, метрології та сертифікації, протягом 2012-2014 років в маслі солодковершковому селянському виробництва «Старокостянтинівського молочного заводу» неодноразово були виявлені рослинні жири.

Такими діями підприємство вводило в оману покупців – кілька років підприємство додавало в масло рослинні жири, а реалізовувало під виглядом масла солодковершкового селянського.

Всі новини